O nas

Z pasji i wytrwałości w realizowaniu naszych pomysłów, zrodził się projekt Miuka,w który wkładamy wiele serca i dbałości.
Naszą historię zaczęliśmy od pierwszej ekologicznej świecy sojowej, bezzapachowej. Pragnęliśmy stworzyć świecę, która będzie miała znaczący wpływ na środowisko naturalne oraz nasze zdrowie. Postanowiliśmy poszukać alternatyw, by zastąpić standardowe świece parafinowe, świecami ekologicznymi, które w znaczący sposób będą wyróżniały się swoją jakością , naturalnością, niebanalną formą. Będą palić się ,o wiele dłużej czystym, złotym płomieniem.
Tak powstała w 2014r. pierwsza kolekcja świec sojowych Miuka Yummy Yee! Świece w uroczych słoiczkach Mason, które swoim wyglądem przypominają słodkie deserki ,a zapach wiernie odzwierciedla ich wygląd.
Nasze wartości to: poszanowanie środowiska naturalnego, jakość produktu oraz ciekawy design. Świece wytwarzamy ręcznie w Polsce, wyłącznie z naturalnych wosków roślinnych, takich jak: ekologiczna soja i naturalny rzepak. Selektywnie wybieramy dostawców, aby nasze produkty spełniały w 100% wszystkie zamierzone przez nas wartości. Zapoznaj się z produktami Miuka, rozpoczynając nową przygodę w paleniu świec. Wybierając świece naturalne masz znaczący wpływ na środowisko i swoje zdrowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl